Tepelné čerpadla vzduch vzduch pro topení. Ekonomické topení s velkou účinností.

Klimatizace Mitsubishi MSZ-SF35VE

Neohodnoceno
 
Doprava zdarma Efekt lupa
  • 1 z 3
 

VNITŘNÍ NÁSTĚNNÁ JEDNOTKA - NUTNO DOKOUPIT VENKOVNÍ JEDNOTKU

  • Nástěnné jednotky split s velmi tichým chodem od 21bB(A)
  • chladící výkon Výkon 3,5kW
  • topný výkon 4,0kW
  • rozměry vnitřní/venkovní šxhxv    798x195x299/800x285x550
  • energetická třída chlazení/topení  A++/A+
  • vhodné pro velmi malé prostory a také do větších prostor s využitím multisplitového řešení
Dostupnost Na dotaz
11 737 Kč    
Kód produktu 1807
Značka Mitsubishi
Kategorie Klimatizace
Záruka 2 roky
 

Mitsubishi MSZ-SF35VE

Výkon chlazení: 3,5 kW

Výkon topení: 4 kW

 

Nápadně nenápadné. Pro energeticky úsporné klimatizování velmi malých nebo také větších prostor jsou ideálním řešením kompaktní nástěnné jednotky MSZ-SF. Tyto nástěnné jednotky se vyrábějí v šesti výkonových řadách v rozmezí chladicích výkonů od 1,5 kW až do 5 kW. Díky svým kompaktním rozměrům se tyto jednotky harmonicky hodí do jakéhokoli interiéru. Jednotky jsou také extrémně tiché a pokud jsou spuštěny, tak je jen s obtížemi uslyšíte. V jednotkách je použita patentovaná technologie výstupu vzduchu Dual Air Guide, která zajišťuje bezprůvanové chlazení a optimální distribuci upraveného vzduchu v režimu topení.

Singlesplitové a multisplitové použití. Tyto moderní jednotky je možné použít jako singlesplitový systém nebo také v kombinaci s multisplitovými systémy. Na venkovní multisplitové jednotky můžeme připojit dvě až osm vnitřních jednotek různých výkonů a to v případě, pokud potřebujeme v budově klimatizovat více místností. Rozšířené možnosti použití nabízí nový LEV-kit, který umožňuje připojení vnitřních jednotek M-série na systémy VRF City Multi. S těmito systémy se setkáte v rozlehlých administrativních budovách, hotelích nebo obchodních centrech.

Kombinace s venkovními jednotkami MXZ. Jednotky lze také připojit na multisplitové venkovní jednotky série MXZ a PUMY. Připojením až 8 vnitřních jednotek na jedinou venkovní jednotku lze vyřešit chlazení i větších prostor. Pro připojení k City Multi systémům je potřeba dodatečné příslušenství. Další informace o kompaktní nástěnné jednotce naleznete na innovations.mitsubishi-les.com. Dual Air Guide Horní a spodní výdechová žaluzie jsou každá vybavena svým vlastním motorem. Nastavení směru výdechu vzduchu lze provádět jednotlivě, což přispívá k vyššímu pohodlí.

V režimu chlazení proudí vzduch horizontálně, což zabraňuje přímému kontaktu s lidmi.

V režimu vytápění směřuje proud vzduchu vertikálně dolů a zasáhne tak např. oblast nohou. Single a multisplitové použití Připojení LEV-kitu k jednotkám City Multi VRF Single Split MXZ Multi Split Venkovní jednotka City Multi LEV-kit LEV-kit MSZ-SF 30 / M-série 

 

SF

SOUBORY KE STAŽENÍ

Katalogový list

Hlučnost (zvukový tlak) (?) 36
Maximální provozní teplota chlazení (°C) (?) 46
Minimální provozní teplota topení (°C) (?) -15
SCOP (?) 5,1
SEER (?) 8,9
Výkon chlazení (kW) (?) 4,0
Výkon topení (kW) (?) 3,5

vzduch-vzduch


 
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.