Tepelné čerpadla vzduch vzduch pro topení. Ekonomické topení s velkou účinností.

SAKURA SPD 10 SDR

Neohodnoceno
 
 

Sakura SPD 10 SDR má jednoduchý ovládací panel. Mechanické ovládání regulace vlhkosti s inovativním, kompaktním a elegantním designem.

Dostupnost Na externím skladě
3 998 Kč    
Kód produktu 3840
Značka SAKURA
Kategorie Odvlhčovače vzduchu
 

SAKURA SPD 10 SDR

Sakura SPD 10 SDR má jednoduchý ovládací panel. Mechanické ovládání regulace vlhkosti s inovativním, kompaktním a elegantním designem.

Mobilní odvlhčovač Sakura SPD 10 SDR je neúspornější variantou z řady odvlhčovačů Sakura. Je vhodný pro prostory do 14 m2, které se potýkají s nadměrnou vlhkostí jako jsou kuchyně, koupelny, sklepy, prádelny a další prostory, kde může vznikat plíseň. Odvlhčovač Sakura Vám bude užitečným pomocníkem i v případě, že máte problémy s pocením oken. Díky odvlhčení prostor zamezí tvorbě plísní a je tak výbornou volbou pro alergiky, kterým uleví od obtíží a vytvoří pro ně komfortní prostředí.

Odvlhčovač SPD 10 SDR dokáže odstranit až 10 litrů H2O z ovzduší za den, přičemž si můžete sami nastavit hladinu požadované vlhkosti v prostorách mezi 30 % a 90%. Přístroj je plněn ekologickým chladivem R134A a je dobrou volbou pro ty, kterým záleží na stavu našeho životního prostředí. Svým elegantním designem se nestává rušivým elementem v interiéru, ale naopak zpříjemňujícím prvkem.

Nemusíte se obávat přetečení nádržky na kondenzát (objem 2,5l), neboť se při jejím naplnění přístroj automaticky vypne. Kondenzát lze také odvést stálým odtokem např. do odpadu a tím můžete kompletně eliminovat starosti s vylíváním nádržky. Přístroj vás může potěšit i svou tichostí, kdy v provozu vydává max. 38 dB.

Odvlhčovač je vybaven automatickým restartem při výpadku elektrické energie. Při obnovení dodávky proudu se přístroj sám spustí v nastaveném režimu. Odvlhčovač je vybaven kolečky a po stranách madly pro snadný úchop a pohodlnější transport.

 

Vlastnosti produktu

  • Jednoduchý ovládací panel
  • Mechanické ovládání regulace vlhkosti
  • Automatické vypnutí vysoušeče, pokud je nádržka na kondenzát plná
  • Inovativní, kompaktní a elegantní design
  • Ekologické chladivo
  • Pokud jednotku vypnete, vyčkejte 3 minuty pro opětovné zapnutí
  • Snadná instalace
  • Kompaktní rozměry, rukojeť pro snadné přenášení
 
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.