Tepelné čerpadla vzduch vzduch pro topení. Ekonomické topení s velkou účinností.

SAKURA STAC 12 CPB/K Wi-Fi

Neohodnoceno
 
  • 1 z 7
 
  • Funkce chlazení/ ventilace /odvlhčování
  • Moderní design
  • Tichý provoz
Dostupnost Na dotaz
11 999 Kč    
Kód produktu 5492
Značka SAKURA
Kategorie Mobilní klimatizace
 

SAKURA STAC 12 CPB/K Wi-Fi

  • Časovač, tichý režim
  • Jednoduchá instalace
  • Dálkové ovládání
  • 3 rychlosti otáček ventilátoru
  • Transportní kolečka pro snadnou manipulaci s klimatizací
  • Příslušenství: lišta do okna, přechodka, koncovka do lišty, hadice, dálkové ovládání

Mobilní klimatizace Sakura modelové řady K přináší v roce 2019 novinku, a to ovládání pomocí Wi-Fi. Sakura STAC 12CPB/K je účinným zařízením s chladícím výkonem 3,2kW, která je vhodná do prostor o velikosti 18 – 35m2. Moderní a praktická klimatizace disponuje funkcí chlazení, ventilace a odvlhčování. Jednotky této řady jsou vybaveny omyvatelnými prachovými filtry, pro lepší úpravu vzduchu. Tento model klimatizací je přímým nástupcem zákazníky velmi oblíbené mobilní klimatizace SAKURA STAC 12 CPA/CF.

Mobilní klimatizace Sakura modelové řady K je účinným zařízením s chladícím výkonem 3,2kW, která je vhodná do prostor o velikosti 18 – 35m2. Tato moderní a praktická klimatizace disponuje funkcí chlazení, ventilace a odvlhčování. Jednotky této řady jsou vybaveny omyvatelnými prachovými filtry, pro lepší úpravu vzduchu. Novinkou u tohoto modelu je ovládání pomocí Wi-Fi.

Funkce chlazení a odvlhčování udělá z této jednotky praktického pomocníka pro udržování ideálního klima, které je v prostorách bytu vyžadováno.

U této mobilní klimatizace odpadá starost s vyléváním nádržky na kondenzát, neboť přístroj ponechává vlhkost ve vzduchu a zabudovaná nádržka tak plní při chlazení pouze bezpečností funkci. Automatické odpařování kondenzátu zaručuje, že se jednotka sama nevypíná při naplnění nádržky (jako u starších modelů mobilních klimatizací), ale pracuje tak dlouho, dokud není v místnosti dosažena nastavená teplota.

Klimatizace je vybavena funkcí 24h časovače, což zajistí příjemné pokojové klima po jakoukoliv denní i noční dobu. Další praktickou funkcí je režim SLEEP, vhodný zvláště pro dobu spánku, jelikož se vyznačuje velmi tichým chodem a postupným snižováním výkonu pro ničím nerušený spánek.

Velkou novinkou mezi mobilními klimatizacemi je ovládání pomocí Wi-Fi. Tento způsob je velmi pohodlný a jednoduchý, a díky němu je možné zařadit mobilní klimatizaci SAKURA STAC 12CPB/B mezi zařízení typu "SMART". Do svého mobilního telefonu si jednoduše stáhnete aplikaci vytvořenou výrobcem zařízení a pak již pohodlně nastavujete požadované parametry a ovládáte funkce mobilní klimatizace. Aplikace dostupná pro iOS i Android je velmi přehledná a intuitivně navádí uživatele k jednotlivým krokům. Pro mobilní telefony s operačním systémem Android je ke stažení na Google Play.

Klimatizace je vybavena naklápěcími lamelami, které umožňují cirkulaci ochlazeného vzduchu. Pohyb vzduchu netvoří průvan, ale efektivně distribuuje ochlazený vzduch po celé místnosti. Směr proudu vzduchu lze nastavit stálým směrem nahoru nebo dolů.

Přístroj se řadí se do energetické třídy A, čímž Vám zajistí maximální komfort a úsporu energie. S ohledem na životní prostředí je v klimatizaci využíváno ekologické chladivo R290.

Klimatizace funguje rovněž jako výkonný odvlhčovač. V režimu odvlhčování je vhodné napojit zařízení na průběžný odvod kondenzátu pomocí hadičky a svést ji do odpadu (hadička není součástí dodávaného příslušenství).

Instalace jednotky je jednoduchá. Důležité je vyvedení teplého vzduchu z jednotky hadicí na odvod teplého vzduchu pryč z ochlazované místnosti (oknem, dveřmi, prostupem ve zdi). Po zapojení do elektrické sítě a zapnutí jednotky se klimatizace stává plně funkční. Příslušenství pro odvod teplého vzduchu z místnosti je součástí balení mobilní klimatizace.

Ovládání jednotky je možné provádět přímo na přístroji ovládacím panelem nebo pro pohodlnější obsluhu a více funkcí se jednotka ovládá pomocí dálkového ovladače.

Parametry produktu

EER / COP:
2,7
Příkon chlazení:
1200 W
Provozní proud:
5,3 A
Energetická třída:
A
Hmotnost netto:
31 kg
Provozní teploty:
18 - 35 °C
Napájení:
220-240-50.1 V/fáze/Hz
Chladivo:
R290
Objem proudu vzduchu:
300 m3/h
Hmotnost balení brutto:
35 kg
Výfuková hadice:
1,5 m
Příkon:
1350 W
Výkon odvlhčování:
1,5 l/h
Výkon chlazení:
3200 W
Vhodná pro prostor:
18 - 35 m2
Hlučnost - akust. tlak (otáčky -nízké/střední/vysoké):
45/ 48/ 55 dB (A)
Hlučnost - akust. výkon:
65 dB (A)
Rozměry balení BRUTTO - hloubka:
395 mm
Rozměry balení BRUTTO - šířka:
485 mm
Rozměry balení BRUTTO - výška:
860 mm
Ovládání:
dálkové, Wi-Fi
Hloubka:
350 mm
Šířka:
435 mm
Výška:
715 mm
 
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.