Tepelné čerpadla vzduch vzduch pro topení. Ekonomické topení s velkou účinností.

O společnosti

Společnost CS Klima Mont s.r.o. je na trhu  12 let . V roce 2018 byla založena společnost s.r.o. , transformací z podnikání fyzické osoby a druhé společnosti zabývající se IT službami. 

Rozdělení služeb a sortimentu podnikání přispělo k rychlejšímu rozvoji obou společností v jejich zaměření.

CS Klima Mont s.r.o. provádí montáž, servis a prodej klimatizační techniky vybraných značek, dodávky větracích systémů do rodinných domů a nebytových prostor do 1000 m2.

Realizaci provádí na klíč od A do Z, nebo dle domluvy s klientem. 

“Obvykle nás zákazník kontaktuje, domluvíme termín obhlídky, u jednoduchých montáží  - byt v panelovém domě, jedna místnost v rodinném domě, nám stačí k nacenění fotografie plánovaného umístění venkovní a vnitřní jednotky a metráž mezi nimi. U složitějších instalací, nebo kde je potřeba konzultace na místě , přijedeme za klientem probereme možnosti umístění, uděláme návrh jednotek dle rozměrů prostoru, zašleme cenovou nabídku emailem. Po potvrzení cenové nabídky, domluvíme termín montáže. Provede se montáž. Klient se při montáži proškolen pro obsluhu a základní údržbu.”  sdělil nám Richard Šnapek, obchodní ředitel společnosti. A dodává “  Posledním krokem je výběr servisního balíčku. Pro prodloužení záruky u vybraných klimatizací až na pět let je nutné dodržet servisní záruční prohlídky, což klientům můžeme doporučit, ale ne přikázat. Záruční prohlídka obsahuje kompletní vyčištění jednotek, desinfekci vnitřní jednotky, kontrola úniku chladiva, kontrola elektro zapojení, kontrola funkčnosti celého systému. Cena tohoto servisu se pohybuje 800 Kč za jedno jednotku split.”