Tepelné čerpadla vzduch vzduch pro topení. Ekonomické topení s velkou účinností.

GSM Key Box (8)

Neohodnoceno
 
Novinka Efekt lupa
 

Tento výrobek jsme vyvinuli a vyrobili na základě požadavků majitelů penziónů, kteří potřebovali vyřešit problém předávání klíčů či RFID karet. Jedná se o model s 8 samostatně ovládanými boxy.

Jedná se o bezkontaktní výdej a příjem klíčů, karet, autoklíčů apod. Nedochází tedy k přímému výdeji nebo příjmu mezi dvěmi osobami, což je velkou výhodou zvláště v této době ohrožení koronavirem. Jednotlivé boxy lze ovládat pomoci prozvonění nebo kódem na klávesnici. Lze zadat několik druhu kódu například unikátní kód pro každého zákazníka či společný kód pro personál, který může otevírat buď jednotlivé boxy nebo všechny boxy najednou! Rovněž tak lze ovládat jednotlivé boxy pomoci SMS. 

Na displeji se zobrazuje i název pensionu či hotelu, který si může každý majitel nastavit podle svých potřeb a dále veškeré informace potřebné pro účastníky.

Dostupnost Na externím skladě
19 200 Kč    
Kód produktu 6062
Značka Selax Electronics s.r.o.
Kategorie 8 přihrádek
 

Popis výrobku

Naše firma vyvinula a vyrobila nový produkt a to GSM Box na klíče - jedinečné zařízení na našem trhu, které Vám zajistí odběr a zpětné uložení kllíčů, RFID karet, přívěsků či jiných malých příslušenství, aniž je zapotřebí Vaší přítomnosti či jakékoli jiné osoby přímo v místě Vašeho domu nebo firmy. Určeno pro ty zákazníky, kteří potřebuji předat některé předměty jiným lidem v době své nepřítomnosti!  Tyto předměty jsou umístěny v jednotlivých uzamčených  přihrádkách, takže nehrozí vybrání všech klíčů a tím i vykradení pensionu či jiného objektu, což se už v několika případech stalo. Funguje tedy automaticky 24 hodin denně, 7 dní v týdnu. Velkou výhodou našeho zařízení je, že si můžete dané předměty vyzvednout v kteroukoli denní či noční hodinu, kterýkoli den v týdnu. Tím výrazně šetříte čas, peníze a nervy. Doposud se tato činnost řešila přímým předáním klíčů majitelem, nebo pověřenou osobou, což přináší dosti  problémů nejen pro hosta, ale i majitele či pověřenou osobu.

Takže, pokud budete chtít předat někomu klíč, jednoduše jej umístíte do příslušné přihrádky (lze je samozřejmě i očíslovat) a dotyčná osoba si jej může kdykoli vyzvednout a pak jej tam zase vrátit. V případě modulové řady SE600 (obsahuje navíc klávesnici a displej) automaticky dostanete SMS o odebrání či navrácení klíče (či jiného předmětu) z GSM Boxu ma klíče. Samotný box je realizovaný z 1,5 mm ocelové konstrukce, jejichž přední dvířka jsou členěna do jednotlivých přihrádek  a řízená elektronikou, která je umístěna v levé části boxu. Jednotlivé přihrádky na pravé straně boxu se otevírají na základě elektrického impulsu a dojde k jejich automatickému otevření pomoci vestavěné pružiny. Systém je stavebnicový a tudíž lze na jednu řídící jednotku připojit až 40  jednotlivých přihrádek. 

Viz video GSM Key Box s 6 boxy, jenž obsahuje stejný software pro všechny typy a to 8 i 16 boxů.

Jak to funguje?


Velmi jednoduše. Dálkově se nastaví tel. číslo hosta nebo kód na příslušnou schránku s klíčem daného pokoje, který si objednal. Poté se hostovi (návštěvníkovi) odešle SMS s číslem SIM karty umístěné v GSM Boxu na klíče. Pak je host schopen si danou věc vyzvednout třeba i ve 3 hodiny ráno a to tak, že pouze zavolá na tel. číslo GSM Boxu na klíče nebo zadá příslušný kód a otevře se mu automaticky příhrádka s jeho správným klíčem.  Při otevření přihrádky dostává majitel nebo administrátor automaticky SMS, který box byl právě otevřen. Rovněž tak se tato informace přenáší i na server, který ve spolupráci s automatickými programy s rezervačními a recepčními systémy, což  zaručuje plnou kompatibilitu, tudíž náš výrobek je plně začleněnen to těchto systémů. GSM Box na klíče umí nejen otevírat jednotlivé přihrádky s klíči či jinými předměty, ale i otevřít vstupní dveře do objektu. Po ukončení jeho pobytu se pak jeho číslo vymaže, takže pak již daný host nemá možnost se do daného zařízení (bytu) dostat. Majitel tedy ušetří jak peníze, tak i čas, neboť nemusí jezdit do penziónu nebo bytu, jenom proto, aby předal klíče či karty.  Systém je velmi rychlý na změnu parametrů a zároveň pohodlný.


Výhody našeho řešení:


Přístup k předávným věcem 24 hodin denně, 7 dní v týdnu
Neomezený čas vyzvednutí a navrácení věcí
Může sloužit jako poštovní schránka pro malé předměty
Lze dodávat GSM Boxy na klíče se 6, 8 a 16 přihrádkami. Lze přidávat i další GSM Boxy na klíče až do celkového počtu 100 přihrádek.
Propracovaný systém ukládání či vyzvednutí poskytuje vysokou bezpečnost
Provoz z napájecího napětí 15V
GSM mail boxy v této sestavě  jsou k dispozici kdykoli i bez přítomnosti jakékoli osoby
Všechny parametry lze spravovat dálkově bez fyzického přístupu k zařízení
K jedné přihrádce lze dálkově přiřadit až 4 tel. čísla pomocí SMS. Stejně tak je i mazat a nastavit nová čísla.
Otevření přihrádky pouhým prozvoněním nebo klávesnici (u řady SE600)
Dálková změna PIN kodu
Informační SMS o stavu zařízení
Automatický kontrola systému, tzv. Watchdog 
Přehrání firmwaru přes USB konektor
Funguje na všechny mobilní operátory v celém světě

Kdykoli si dálkově zkontrolovat tel. čísla, jenž jsou nastavená pro jednotlivé přihrádky

Záložní baterie (volitelné)
Provoz pouze na baterii (volitelné)
Snadná instalace 

Kde lze využít tento GSM Box na klíče?

Tento box je vhodný především pro penziony či menší hotely, nebo prostě tam, kde není celý den obsluha a je zapotřebí někomu předat klíče či RFID karty (přívěsky), nebo jakékoli jiné malé předměty a dále například pro majitelé bytů a jejich pronájmu, průmyslové společnosti a úřady, obce a úřady, policie, pošta, záchranné služby, lékárny, banky, autosalony, půjčovny automobilů, energetické společnosti, realitní společnosti, hotely a ubytovny, nemocnice, školy, bezpečnostní společnosti, taxi společnosti, dopravní společnosti, pečovatelské domovy a pečovatelské služby …

 
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.